به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خراسان جنوبی حجه السلام محمدی نماینده دفتر ولی فقیه در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیرجند با غلامرضا قربانی مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی دیدار و به گفتگوی صمیمانه نشست .

در این نشست صمیمی که جعفری معاونت اداری مالی و رئیس اداره آموزش  نیز حضور داشت ، مدیر این مجموعه ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به نماینده دفتر ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان بیرجند گزارش مبسوطی از اعم و اخص اقدامات صورت گرفته در حوزه عمل این مجموعه را ارائه داد

غلامرضا قربانی در این دیدار گفت با عنایت به بارندگی های سال جاری و بالا رفتن سطح زیر کشت غلات بویژه گندم کشاورزان و تولید کنندگان سخت کوش علاوه بر تحویل گندم مازاد بر نیاز شان در غالب طرح خرید تضمینی سهمی از آن را نیز به عنوان زکات پرداخت نمودند که در خور تقدیر می باشد

وی افزود شبکه تعاون روستایی با توجه به قدمت بیش از 50 سال خدمات رسانی خود به مردم در هر روستا ، آبادی و حتی شهرها اقدامات موثری را در جهت رفاه حال اعضاء شبکه تعاون روستایی انجام داده که می توان به بحث توضیح بذور ، سم ، کود ، انواع مواد سوختی شامل (نفت سفید ، بنزین ، گاز و غیره ) اقدام نموده است و نکته حائز اهمیت در این موضوع آن است که حتی این پوشش خدماتی به اعضاء غیر عضو نیز ارائه می شود .

در خاتمه حجه السلام محمدی نماینده دفتر ولی فقیه در جهاد کشاورزی بیرجند از نقش موثر و تلاش های ارزنده شبکه تعاون روستایی تشکر و قدردانی نمود و راهنمایی های لازم در بخش های مسائل فرهنگی را ارائه نمود .

لازم بذکر است در این جلسه رئیس اداره آموزش و توسعه تعاونی ها و رابط ستاد اقامه نیز حضور داشت . 

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خراسان جنوبی  غلامرضا قربانی مدیر تعاون روستایی استان در جریان سفر یک روزه خود به شهرستانهای فردوس و سرایان بطور جداگانه با فرمانداران شهرستانهای مذکور دیدار و گفتگو نمود .

قربانی گفت : در این دیدارها خلاصه ای از وضعیت موجود تشکلهای کشاورزی تحت پوشش تعاون روستایی شهرستانهای فردوس ، سرایان و اهم اقدامات صورت پذیرفته از سوی این تشکلها در زمینه رونق تولید و بهبود معیشت بهره برداران بخش کشاورزی و همچنین مسائل و مشکلاتی که این تشکلها با آنها روبرو هستند عنوان گردید وی افزود در پایان این دیدار ها که در محیط صمیمانه و دوستانه ای برگزار گردید فرمانداران شهرستانهای ذکر شده ضمن تشکر از مدیریت تعاون روستایی استان به دلیل پیگیری مشکلات تشکلهای این شهرستانها اظهار امیدواری نمودند که با همدلی و هماهنگی هر چه بیشتر بتوانیم مشکلات یاد شده را برطرف نمائیم. 

مدیر تعاون روستایی استان خراسان جنوبی از تشکلهای تحت پوشش تعاون روستایی ، مرکز خرید گندم و دفتر جدید نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان فردوس بازدید نمود.

در این بازدید مدیر تعاون روستایی استان ضمن قدردانی از تلاشهای مدیران عامل تشکلها و دبیر اجرایی نظام صنفی در زمینه یاری رساندن به اعضا تشکلها و بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان ، خواستار جدیت هر چه بیشتر این عزیزان در زمینه دستیابی به رونق اقتصادی و بهبود معیشت اعضاء گردید .

در این بازدید مدیران عامل تشکلها و دبیر اجرایی به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مشکلات فراروی بخش کشاورزی شهرستان پرداختند .  

قربانی افزود : از ابتدای فصل برداشت گندم تا کنون میزان 258 تن بصورت تضمینی از کشاورزان توسط اتحادیه شهرستان فردوس خریداری گردیده است . 

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خراسان جنوبی در طی  مراسم جداگانه ای  که در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فردوس و همچنین دفتر کار فرماندار شهرستان سرایان برگزار گردید محسن هادی بیدسکان بعنوان سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان فردوس و  احسان محمدیان بعنوان سرپرست تعاون روستایی شهرستان سرایان حکم خود را از غلامرضا قربانی مدیر تعاون روستایی استان دریافت نموند .

یادآور می شود : در مراسم معارفه سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان فردوس ، امام جمعه ، معاون سیاسی امنیتی فرماندار ، مدیر جهادکشاورزی و جمعی از رواسای ادارات این شهرستان و همچنین در مراسم معارفه سرپرست تعاون روستایی شهرستان سرایان  فرماندار ، سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان ، معاونین ایشان و جمعی از مدیران عامل تشکلهای کشاورزی شهرستان حضور داشتند .   اولین جلسه شورای اداری سال 1398 با تاکید مدیر تعاون روستایی استان در سالن جلسات این مدیریت با حضور کلیه  رواسای ستادی و شهرستانی استان خراسان جنوبی برگزار گردید.

در این نشست صمیمی مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی پس عرض خیر مقدم خدمت تمامی مسولین و همکاران دوایر مختلف ستاد و شهرستانی استان خواست تا اصل و منش کارهای شان را براساس  همدلی ، همسویی ومشارکت همه جانبه  قرار دهند و براهمیت وتحقق اهداف برون سازمانی ودرون سازمانی تاکیدنمود.

(بنقل از روابط عمومی این سازمان)غلامرضا قربانی در ادامه این جلسه برکاروتلاش  مضاعف وممارست در سطح امور حوزه عمل،آنهم برخواسته از روحیه تعاونگری ومنطبق بروجدان کاری وتعهدسازمانی تاکید نموند.

قربانی در ادامه ابراز امیدواری کردتاجمع همکاران ستادی و شهرستانی در انجام برنامه ها ومنویات شبکه همچون گذشته،بلکه با پشتکاری دو چندان کوشا باشند و در انجام وظایف خودشان ، براساس صداقت ، تلاش مضاعف وهمکاری دلسوزانه ایفاء خدمت نمایند.

در ادامه این جلسه ضمن تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت های تعاون روستایی شهرستان ها در اجرای تعهدات ابلاغی برنامه عملیاتی سال 1398 استان ، عملکرد شهرستان های استان بر اساس حجم عملیات تعهد شده برابر شاخص های برنامه عملیاتی سال 1397 مورد بررسی قرار گرفت که در این ارزیابی شهرستان زیرکوه  مقام اول را کسب نمود .

در ادامه این جلسه نیز از زحمات سرکارخانم علی آبادی در زمان تصدی پست معاونت سازمان تقدیر و تشکر گردید و جناب آقای جعفری بعنوان معاونت اداری مالی سازمان معرفی گردیدند در خاتمه جلسه نیز از بازنشستگان عزیز سال 1397 آقایان : سرمدی پور و خراشادیزاده یزدان پناه تقدیر و تشکر شد.بازدید امروز51
بازدید دیروز235
بازدید هفته754
بازدید کل80166